• آرشیو اخبار اداری و مالی


قابل توجه جاماندگان ثبت نام بیمه تکمیلی درمان دانا سال 1399

با عنایت به قرارداد بیمه تکمیلی درمان، عمر و حوادث گروهی دانشگاه در سال 1399 با شرکت بیمه دانا به اطلاع می رساند؛‌ برای همکاران محترمی که در مهلت زمانی تعیین شده موفق به ثبت نام نشده اند، مجدداً امکان ثبت نام فراهم شده است.
لذا همکاران محترمی که ثبت نام ننموده اند، می توانند از روز چهارشنبه مورخ 1399/03/28 لغایت روز چهارشنبه 1399/04/04 صرفاً از طریق سامانه اتوماسیون اداری، بخش خدمات رفاهی؛ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. لازم به ذکر است؛ مهلت اعلام شده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد. بدیهی است عدم ثبت نام به منزله انصراف از خدمات بیمه تکمیلی درمان محسوب خواهد شد.


همکاران ارجمند لطفاً قبل از ثبت نام به نکات ذیل توجه داشته باشند:
1- همکاران گرامی در انتخاب طرح های درمانی (شماره 1 و شماره 2دقت نمایند، زیرا پس از ثبت نام به هیچ وجه امکان تغییر طرح وجود نخواهد داشت. سرانه حق بیمه برای هر یک از بیمه شدگان (سرپرست یا افراد تبعی) جهت طرح 1 ماهیانه مبلغ 1/100/000 ریال و جهت طرح 2 ماهیانه مبلغ 1/760/000 ریال (بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده) می باشد.
2- بازنشستگان محترم در صورت تمایل به بهره مندی از خدمات بیمه تکمیلی درمان دانشگاه (بیمه دانا) می بایست نسبت به پرداخت حق بیمه بصورت کامل اقدام نمایند.
3- همکاران گرامی هنگام ثبت نام به اطلاعات سال گذشته خود دسترسی داشته و در صورت نیاز به انجام تغییرات، موارد را اصلاح و سپس تغییرات را ذخیره (ثبت) نمایند، در غیر این صورت فقط کافی است دکمه "ثبت" را کلیک و به "مرحله نهایی" رفته و گزینه "جهت بررسی" را انتخاب نمایند
4- در طول مدت قرارداد، صرفا افراد جدید الاستخدام، کارکنان انتقالی/ مامور به دانشگاه و همسر کارکنانی که ازدواج کرده اند و فرزندان جدید می توانند به قرارداد اضافه شوند.
5- بعد از ثبت نام و در صورت استفاده از خدمات بیمه تکمیلی به هیچ عنوان امکان انصراف تا پایان قرارداد (1400/02/31) وجود نخواهد داشت و حق بیمه پرداختی عودت نخواهد شد و بیمه شده می بایست حق بیمه خود و افراد تحت تکفل را تا پایان قرارداد پرداخت کند و برای کارکنانی که قطع رابطه همکاری آنان با دانشگاه (از قبیل استعفاء، انتقال، مامور، غیبت، بازخرید و یا هر گونه خلع استخدامی) است، در صورتی که از خدمات بیمه تکمیلی استفاده کرده باشند، می بایست صد در صد حق بیمه شخص و افراد تبعی تا پایان قرارداد توسط ایشان را پرداخت کنند.

شرح تعهدات بیمه تکمیلی

اتوماسیون اداری

تاریخ درج خبر: 1399/03/27  -  ساعت درج خبر: ٠٩:٢٧  -  شماره خبر: ١٢٢٧٠  -  تعداد بازدید: 1292


خروج