شرکت ایرانگردی و جهانگردی پرسپولیس: 

 خدمات گردشگری و اقامتی سخاوت کارت:

 در راستای توسعه خدمات رفاهی و با توجه به تفاهم به عمل آمده فی ما بین دانشگاه و شرکت خدمات مسافرتی پرسپولیس امکان استفاده از خدمات متنوع رفاهی تحت پوشش بنیاد با تخفیفات ویژه برای همکاران علمی ، اداری، بازنشسته و تحت پوشش شرکت خدماتی دانشگاه فراهم شده است.
نوع خدمات و میزان تخفیف به شرح ذیل می باشد:
۱    اقامت در هتل های پارسیان در سطح کشور در ایام پیک ۲۰درصد و در غیر ایام پیک ۴۰ درصد
۲    خدمات رستوران هتل های تهران ( ناهار و شام) ۲۰ درصد
۳    مراکز تفریحی: مجموع شهید چمران (فود کورت، استخر و سونا ویژه آقایان، سینما، دنیای بازی، بولینگ)، مجموعه ارم سبز (رایگان برای خانواده ۵ نفره)، مجموعه توچال ( تله کابین و سورتمه)۱۰ تا ۵۰ درصد
۴    شرکت آموزش، مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیاد ۲۵ درصد
۵    خدمات سیاحتی: شرکت خدمات مسافرتی پرسپولیس و شرکت خدمات مسافرتی آیتو امکان رزرو بلیط، تور، هتل و ...

  اطلاعات بیشتر


 
نحوه  استفاده:
-
همکاران محترم می توانند جهت ثبت نام اولیه و درخواست صدور کارت با ارائه مبلغ صد هزار تومان به صورت نقد، در بازه زمانی، شنبه 97/10/01  لغایت چهارشنبه 97/10/06 به اداره رفاه کارکنان مراجعه نمایند.
شایان ذکر است، همکاران گرامی پس از دریافت کارت می توانند از طریق درگاه الکترونیکی سایت شرکت پرسپولیس نسبت به شارژ کارت خود به مبلغ دلخواه اقدام نمایند. (کارت دریافتی با شارژ صد هزار تومان می باشد)
- اعتبار کارت سه ساله و قابل تمدید است.


  تور مشهد مقدس با قیمت مناسب
در این خدمت شرکت پرسپولیس بدون محدودیت نفرات نسبت به برگزاری تور مسافرتی مشهد مقدس به همکاران دانشگاه با قیمت مناسب اقدام می نماید. هزینه پرداختی شامل بلیط قطار بصورت رفت و برگشت، اقامت درهتل بصورت فولبرد و ترانسفر می باشد. جهت اطلاع از نحوه استفاده با کارشناس امور سفرها تماس حاصل نمایید.